VACATURE: Stage sales & business development

1/6/2021

Trek in een lekkere stage waarbij je echt bijdraagt? Ja, hallo! Bij ons moet je wezen. Wij zijn The Food Line-up, een creatief en baanbrekend cateringbureau. En het is onze missie om jou beter eten te laten ontdekken. En met jou nog een paar miljoen anderen. We’re hungry for change.

Beter eten is voor ons pas beter als het beter voor de wereld, beter in smaak en beter geregeld is. Of ’t nou om een foodtruckje, een groot congres of verfijnd vijfgangendiner gaat. Wij regelen ‘t dan ook allemaal. Voor zakelijk events, festivals en grootschalig evenementen. Sinds 2020 stoppen wij onze liefde voor beter eten ook in boxen voor online events. Met een borrel, ontbijt, koffiebreak of… tja, wat dan ook! En wij zijn opzoek naar een ambitieuze student die samen met ons deze markt post-pandemie vorm wil geven. Ook als de live evenementen weer volop op gang zijn gekomen. 

De stage

Als stagiair Sales & Business Development werk je samen met verschillende collega’s. Van de operationeel manager tot ’t marketingteam tot de accountmanagers. Je pakt elk facet van de food boxen mee in deze stage. Je denkt na over ‘t nieuwe assortiment, je zorgt dat leveringen spreekwoordelijk op rolletjes lopen en bedenkt nieuwe manieren om boxen aan de man (M/V) te brengen. Maar in het kort is dit wat op je to do list in Asana komt:

 • o Offertes en voorstellen versturen en verwerken
 • o Voorraadbeheer
 • o Verzinnen nieuwe themaboxen
 • o Contact met opdrachtgevers, leveranciers en partners
 • o Meehelpen met het samenstellen van nieuwe boxen
 • o Assisteren in acquisitie 
 • o Analyse van lange termijn (sales)kansen omzetten in acties 
 • o Voorbereiden meetings 


Het profiel

Je wil een stage waarin je daadwerkelijk iets bijdraagt aan de business. De plannen die je met het team maakt voer je samen meteen uit en de resultaten zie je daardoor direct terug. Je komt niet gewoon je punten halen – niets mis mee natuurlijk – maar jij wil veel liever iets toevoegen. 

In 2019 was The Food Line-up de snelst groeiende cateraar van Nederland en in 2020 behaalden we als eerste cateraar van Europa het B corp-certificaat: een keurmerk voor duurzame bedrijven. En we zijn nog lang niet klaar. Ons team barst van de duurzame ambities. In de stage Sales & Business Development leer jij in een paar maanden zelfstandig een stuk van die ambities op je nemen. Hoe? Dat hangt af van je talent, eigen inzichten en creativiteit. We geven ons team graag veel vrijheid en verantwoordelijkheid. En dat is precies wat jij in een stage zoekt.

 

Daarnaast kan jij bij de volgende punten een vinkje zetten:

 • Minimaal HBO werk- en denkniveau.
 • Jij kan prima op eigen houtje dingen uitzoeken.
 • Je werkt graag met een concreet doel.
 • Je hebt je to-do list en Excels piekfijn op orde. 
 • Van last-minute veranderingen schiet jij niet direct in de stress 
 • In mails, over de telefoon, in meetings of met voorstellen kan jij goed overbrengen wat je idee is. In Nederlands en Engels.
 • Je werkt graag samen met ervaren marketeers, operationeelmanagers en accountmanagers om je ideeën uitgevoerd te zien worden.
 • Je kan ons precies vertellen waar we écht eens moeten eten of drinken. 
 • Duurzaamheid en innovatie zijn twee van je favoriete onderwerpen. 
 • Bel-angst? Doe jij niet aan.


Dit ben ik!

Ha, mooi! Mail dan voor 1 juli 2021 een korte motivatie en je CV naar info@thefoodlineup.nlgeschreven door:

Wil je ook een eigen unieke food line-up?

GAME CHANGING CATERING

Wil je geïnspireerd worden voor je volgende event? Schrijf je hier in voor updates van The Food Line-up

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

COntact

The Food Line-up BV
Nieuwe Hemweg 2
1013 BG Amsterdam

(+31) 20 26 15 235
info@thefoodlineup.nl

Bedrijfsgegevens

BTW NL854680810B01
Rabobank 0102116792
IBAN NL60 RABO 0102 1167 92

KvK 62140787